Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen hülyék manapság az emberek? (MOGYORÓVAJ)

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, akinek nem inge ne vegye magara.

Miert vesz valaki brutal dragan egy uveg mogyorovajat, mondvan fuu de egeszseges, keni kenyerre, zabkasaba stb, ahelyett hogy venne egy csomag foldimogyorot es azt enne ketpofara, vagy legalabb egy kis kreativitassal hazilag keszitene azt el. 😀

Mirol is beszelek? Nezzuk csak.

En, mint foldi halando bemegyek a sparba, mit talalok?

[link]


350 g mogyorovaj, ami egyebkent csak 65(!!!) szazalekban tartalmaz mogyorot. Egyetek a napraforgoolajat, meg a Szőlőcukor, Teljes mértékben hidrogénezett pálmazsírt! Az biztos finom 😀

Mindezt kozel egy ezresert.


Vagy:


[link]

Megveszel fel kilo tiszta mogyorot fele annyiert peldaul?


Magyarazatokat kernek!



2020. máj. 24. 16:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

És te a kenyér helyett is búzát veszel? Vagy ha csirkemellet akarsz venni, akkor veszel egy tyúkot és kiharapod belőle?

Egyébként aranyos, ahogy tudatlanul kiválasztottál egy rossz minőségű mogyoróvajat és most örülsz a fejednek. Ennyi erővel ha le akarom szólni mondjuk a mustárt, akkor veszek a metróban egy aro-s moslékot és minden mustárfogyasztónak az orra alá dörgölöm, hogy nézzétek, ezt a sz@rt eszitek! :D

2020. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is mogyoró és mogyoró közt is van különbség konkrétan a mogyorovajat földi mogyorobol készitik,ami magában nem igazán finom ha csak meg nem pörkölöd és sózod,ami viszont finom és müzlikbe is teszik és magába is jó az a török mogyoró ami bokron terem.
2020. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Najo menjetek mar... azert a mogyoro-mogyorovajat ne hasonlitsuk mar a kenyer-buzaval. Meg hogy a csirkebol kiharapok egy darabot.. de meg a lekvaros pelda sem helytallo..

Ugyanis a mogyorovajban SEMMI mas nincs csak mogyoro ( mar a jobb fajtakban) illetve valamennyi olaj a textura miatt.

Akkor mar hoztatok volna fel peldakent a narancsot a narancslevel, IGEN, a valaszom IGEN, inkabb narancsot veszek es nem veszek SOHA narancslevet.

2020. máj. 24. 18:12
 14/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Miért fáj ez neked ennyire. Mogyoróvajas kenyérre teszek fahéjas almát, ez a kedvenc uzsonnám, este meg eszek 100 gramm mogyorót vagy napraforgót:)
2020. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ez nem fajdalom kerdese.. olyan mint amikor valaki valaki jo penzert megveszi a zabtejet es azzal kesziti el a zabkasat.

De azt mar nem fogja fel, hogy a zabtej is csak zab vizbe aztatva es leszurve, ergo akar sima vizzel is felonthette volna, de o inkabb megveszi a draga zabtejet es azt hasznalja😩😩 inkabb ez az ami faj

2020. máj. 24. 18:19
 16/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem érted, a zab és zabtej nem ugyanaz a halmazállapotú. Nekem időmbe telne kipréselni a kókuszból a tejet, ezért inkább megveszem készen. Időt cserélsz pénzre.
2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
És miért fáj az neked, hogy valaki a saját pénzén zabtejet vesz vagy zabot? Képzeld, én ma vettem kókuszolajat, mert kókuszon nem tudom megsütni a csirkét. Na, erre varrjál gombot akkor!
2020. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert másra való, zseni. A mogyoróvajat szószokhoz szoktam használni thai és indonéz kajákhoz. Persze, tudnék én is itthon mogyoróvajat csinálni biztosan, de ahhoz kéne egy olyan konyhai aprító aminek nincsen jelenleg helye sem az időbeosztásomban, se a pénztárcámban, se a konyhámban. Azt meg megnézem ahogy te a fél kiló tiszta mogyoródba bepácolsz egy darab csirkét.
2020. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehülyézel másokat, akiket nemcsak nem értesz, de mégsem próbálsz megérteni.


Ennek itt a vége. Nincs több kérdés, sem hozzászólás.

Ha lenne a valóságban, akivel tudnál beszélni, ezeket velük beszélnéd meg és nem itt.

2020. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A nap Kérdezője :D Hogy lehet valaki ennyire, de ennyire sötét? És még vitába száll a válaszolókkal is.
2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!