Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha egy heti élelmet megvettem...

Ha egy heti élelmet megvettem 7 ezerért (tehát 1000 Ft/nap), ami kb. évek óta így van nálam, mikor jön akkor ez a híres-neves infláció, drágulás, miegymás?

Figyelt kérdés

Most tényleg azt hittem, hogy sokat fogok költeni, de nem... pedig a nyers csirkemell ára ezer éve nem olcsó, talán már nem is lesz. Még olyan luxuscikk is belefért, mint narancslé vagy dinnye.

Igaz, hogy csak egy személyre, de ugye ez két személyre is csak a duplája lenne, és nem mondjuk 20 ezer.


2022. júl. 30. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
ezt láttam, olvastam, a kommenteket is, nos, nincs gyerekem és nem költök ennyi tejtermékre... és mivel egyedül élek, gondolom egy 10-es wc-papír nálam tovább tart, mintha más is használná.
2022. szept. 28. 20:23
 62/65 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj veled, hogy olyan fillérbszó életet élsz, hogy az masnak nemhogy 30ezer ft spórolást nem érne meg, hanem fel is akasztaná magát azonnal.


Ember, előre egy hétre leosztod azt is hogy hany szem cukrot fogsz enni, és ótvar legolcsóbb kajákon élsz... milyen csöves lét ez már. És várod az inflációt, amikor olyan életszínvonalad van, mint a sarki csövesnek... ettől lejjeb hova várnád az infláció hatását?


Kva szomorú.

2022. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

épp most főzök zöldbabos prémium (!) sertéskarajt, 2-4 féle fűszerrel, nem is ismersz, ne ítélkezz...

ja igen, a sertéskaraj 4 szelet, és 1000-es volt, 250 Ft/nap/adag megéri...

2022. szept. 28. 21:01
 64/65 anonim ***** válasza:
79%
És te komolyan nem érzed ennek az életnek a problémáját... jézusom. Nem csoda, hogy egyedül vagy.
2022. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
SPAR 10db-os tojás M-es méretben: 1099 Ft! Úgyhogy beismerem vereségem. Itt a drágulás.
2022. okt. 16. 14:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!