Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Undorító húst vettem?

Undorító húst vettem?

Figyelt kérdés
Szóval szerdán vettem csontos csirkemellet 3 darabot. Mikor hazajottem kibontottam és amit láttam fujj.. Ilyen sárgás barnás lében úszott ami tele volt tollal meg ilyen nyálkás darabokkal. A szaga szoszerint mint az ürülék.. És ez az undorító le folyt ki a zacskobol és maga a hús is centi vastagon alt benne. A blokk megvan plusz lefenykepeztem a húst vissza megyek vissza adják a pénzem? Megmutatom a képet stb.Felhívtam őket erre leraztak azzal hogy sokan vannak nem érnek rá.

2019. márc. 16. 06:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, akkor szerencsével jártál, de legközelebb nézd meg, mit veszel, jó tanulópénz volt. Mondjuk szomorú, hogy ilyet egyáltalán eladnak.

Aki viszont azt írta, hogy nem kell kiakadni azon, meg finnyáskodni, hogy a disznósajtban fogat talál, hát kösz. Én sem ugráltam volna örömömben. Pedig tudom, miből készül, de valahogy akkor sem.

2019. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Ja, hát igen, a hasaalja szalonna bőrén tényleg lehet bimbó, azon nem akadnék ki. De egy egész disznófog akkor ne figyeljen már a megvett disznósajtban.
2019. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elírtam, javítok: *akkor se..*
2019. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Láthatnák mi is azt a képet?
2019. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#9: Tudom jól, hogy miből van. Ha valahol előkerülhet egy fog, akkor vagy itt, vagy a hurkában a legesélyesebb. Ettől függetlenül csodálkoznék, ha te örülnél neki, hogy rágás közben egyszercsak beleakadsz valami keménybe, és hirtelen azt sem tudod eldönteni, hogy a saját fogad vagy másé..
2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#9. voltam. Oké megértem, hogy kiábrándító volt a fog, de én pl. ilyennel nem mennék vissza reklamálni, mert disznósajtnál megeshet. Bár nem vagyok tisztában azzal hogy pontosan hogyan állítják elő a nagyüzemi termékeket, de biztos sok fázis gépesítve van, és ott bármi megeshet, erről senki nem tehet. Én ezért vásárolok termelői piacról ilyeneket.

Arról viszont valóban tehet valaki ha az áru romlott.

Most már én is kíváncsi lennék arra a fotóra.

2019. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
2019. márc. 17. 16:19
 18/20 A kérdező kommentje:
Remélem ezután aki fikazott hogy semmi baja az elgondolkodik:D
2019. márc. 17. 16:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Bekented mustárral?!
2019. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez takarmány vagy kukorica, amit a tyúk/csirke evett meg.
2019. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!