Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha d. u megfőzöm a marhapörköl...

Ha d. u megfőzöm a marhapörköltet, éjszakára hűtőbe teszem, majd felmelegítem az egészet, akkor a maradékot ki kell dobni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért melegíteni az egészet? Miért nem csak annyit, amennyit meg tudsz/akarsz enni.
2019. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen volt hűtve, akkor miért kellene kidobni?

Én soha nem dobálom ki az előző napi pörköltmaradékot és még élünk.

Egyébként miért kell az egészet megmelegíteni?

Melegíts meg annyit, amennyit megesztek!

2019. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
wtf
2019. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel vendégeknek főzöm, és 20 embernek nem melegítgethetem a mikróba 1-esével!
2019. aug. 7. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nyugodtan hűtsd/fagyaszd le a másnapi maradékot!

Ha nem aszaljátok egész nap bográcsban a napon a forró hamu fölött, akkor semmi baja nem lesz.

2019. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3x is majd ujra melegitheto, ha nem fogy el.
2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Húsz vendég estében főzöl kb. 26-28 adagnyit. Kiteszed mindet melegen az asztalra. Ha marad, akkor azt visszateszed a hűtőbe vagy fagyasztóba és elfogyasztod máskor. Ha már látod, hogy senki sem eszik többet, akkor a maradékot ebben a melegben ne tartsd fölöslegesen az asztalon, hanem hűtsd be.
2019. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

csak én nem értem miért problémázol ezen a vendégségen már vagy két hete? Ez legalább a 10. kérdésed...


amúgy 5 kg húsból 20 fő után nem fog maradni semmi

2019. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 kérdést raktam fel, nem 10et! Nem értem mi a problémád! Sajnállak, hogy neked csak a gyk-n van életed, és nem tűnik fel, hogy nyár van és ilyenkor az emberek vendégeket hívnak,ilyen-olyan bulikat, összejöveteleket csapnak, stb. Olvastam én is marhapöris kérdéseket,sőt, innen jött az ötlet, hogy előző nap főzzem meg, de nem hiszem, hogy olyan különlegesség lenne, hogy csak én főzök barátoknak. Ha 5 kg húsból főzném, nem aggódnèk a maradékon. :) Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 8. 04:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha finoman készíted, ráadásul 20 emberre, nem tudom, mekkora a hűtőd, hogy ennyi pörkölt belefér, de kétlem, hogy maradni fog belőle.:) Ha mégis, nyugodtan visszateheted, egyszeri melegítéstől nem lesz baja. Ki ne dobd!
2019. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!