Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok egy jó kenyérsütő gépet?

Tudtok egy jó kenyérsütő gépet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat ne adj érte, szinte senki se használja akinek van. Nekem amúgy Moulinex van, jó, de én se használom.
2019. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak már unom a bolti kenyeret.
2019. szept. 14. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó recept és a sütő csodákra képes.
2019. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű sütőben sokkal jobb kenyeret lehet sütni, mint egy drága gépben. Az állaga és az íze is jobb lesz. Ha beleszámolod a gép alkatrészeinek mosogatását, idővel sem jársz sokkal rosszabbul, sütőben sütöd.
2019. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: "Ha beleszámolod a gép alkatrészeinek mosogatását"


Nem kell ott semmit mosogatni. Teflonos a sütőrésze, csak papírtörlővel kitörlöd kicsit és kész. Legalábbis az enyémnél így van. Amit nem használok, csak bográcsoláskor.

2019. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Topor G ***** válasza:

#1 - Én lassan 20 éve használok kenyérsütőt. Már nem napi szinten, de rendszeresen. Az első nekem is Moulinex volt.

#3 - így van. A jó kenyér receptje: megfelelő liszt, élesztő (kovász), víz, só

#4 - A kenyérsütő gép 0,6-0,8 kWh felhasználásával készít el egy kenyeret. A konyhai sütők ez idő alatt 2-3kWh-t fogyasztanak el. Kenyérsütőben valóban más a kenyér, a pékségből is más, hozzászokás és ízlés kérdése.

Nekem sose volt drága gépem. A lényeg, hogy idővel kiismered, merj változtatni a recepteken!

2019. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!