Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen rosszminőségű párizsiból...

Ilyen rosszminőségű párizsiból lehet pörköltet csinálni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy rúddal. Gondoltam felkockázom és akkor pörköltet belőle. Jó lehet?

Köret. Rizs vagy tészta?


2019. szept. 24. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én ledaráltam tegnap 1 rúd párizsit és tatár bifsztek ízesítéssel csináltam meg, tettem bele őrölt borsot, piros paprikát, ketchupot, Worcester-szószt, mustárt, hagymát, fokhagymát. Pirítós kenyérrel ettük, így nagyon finom volt.
2019. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha tényleg rossz minőségű, akkor bárhogy fűszerezed, nem lesz igazán finom.
2019. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Pörköltnek nem lesz jó. Én egyszerűen felkarikáznám és bepanírozva kirántanám. Vagy kicsit macerásabb, de tavaszi fasírt.

[link]

2019. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ne egyél már hulladék és romlott ételeket!
2019. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma, fokhagyma, parizer, tejföl, mustár, só, bors, szerecsendió (+néha sajt) és főzök hozzá tésztát. Én nagyon nagyon szeretem bármilyen “gáznak” is tűnik, ez az egyik kedvencem :)
2019. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én holnapra tervezem belőle a húsos káposztát. Hordós káposztával, tejföllel. Has telik vele! :))
2019. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!