Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ízes buktát (tésztáját)...

Ízes buktát (tésztáját) megtölthetem cukrozott kakaóporral? Probalta már valaki?

Figyelt kérdés

Epp toltottem volna be, megkostoltam a sutesallo lekvart es kegyetlen rossz ize van.

Turom nincs itthon.

Hirtelen a kakao jutott eszembe, masom nincs, amivel tolthetnem.


2019. szept. 27. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Csokit, ha megolvasztod lesz "nutellád". A nutella finom, a csoki finom. A csoki oylan, mint a kakaópor, szóval...Ezzel tölteném meg a helyedben.

A kakaóport én nem nagyon ajánlom, mert abból tehetsz egy tonnával, de egyrészt nagyon száraz lesz, másrészt a por az ha megolvad akkor sem lesz olyan finom.


Remélem van otthon csokid, meg mikród vagy tűzhelyed ahol megolvaszthatod a csokidat.

2019. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Megtölteni lehet hogy túl tömény úgy egyben a kakaópor a belsejében... de hát erre találták ki a kakaóscsigát! :)
2019. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csokim sincs itthon.


Viszont koszonom az otletet, kakaos csiga lesz belole.

2019. szept. 27. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
...vagy ha már fel van kockázva a tészta, végül is akkor is csinálhatsz tekercset, de meg is töltheted. Csak legyen benne elég cukor. Megolvad benne, jó étcsoki lesz belőle.
2019. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
...vagy a lekvárt feljavítani vaníliáscukorral, rummal, barackpálinkával... :)
2019. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Snapchat: piria07!


Te ettél már valaha az életedben Nutellat?

2019. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Ebbe a lekvarba kar lenne barmit elpocsekolni, olyan rossz...

2019. szept. 27. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
AZ igaz! Már a "gyümölcsből" is (már amennyit látott ez a lekvár) alapból jobb lett volna páleszt főzni! :D
2019. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pírja!


Ha ettél, akkor tisztában vagy vele, hogy a Nutella csokis mogyorókrém, nem pedig olvasztott csoki

2019. szept. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyim mikor buktát sütött, mindig töltött kakaósat is. Imádtam, az volt a kedvencem. :)
2019. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!