Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok nekem egyszerűen...

Ajánlanátok nekem egyszerűen elkészíthető főtételeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a páromnak mostanában nincs ideje főzni és nem szeretnék rendelni nap mint nap, lévén hogy nagyon nagy az árrés főzés és rendelés között. Egyszerűen elkészíthető főtételekre kérnék pár tippet. Nekem is sok dolgom van otthon munka után, de például egy sajtos tejfölös tésztára azért tudnék időt szánni, aminél nem kell végig ott állni. Ha egészséges is valamennyire annak külön örülnék.

2019. okt. 4. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Csinálj sütózacskós kajákat, én szeretem.

[link]

2019. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen étel van, keresss rá pl 30 perces receptekre, ott vbiztos találsz olyanokat, ami tetszik.

A nosaltyn van több 30 perces tésztaételek válogatás, sok jó ötlettel.

De a a legtöbb ételhez nem kell ott állni a tüzhely mellett, az elökészítés 10-15 perc maximum, utána meg elvan magában, legfeljebb néha kell ránézni.

Meg az is megéri, hogy amikor fözöl, akkor dupla-háromszoros adagot és a pluszt adagonként lefagyasztod, akkor bármikor elö lehet venni és nem kell minden nap fözni.

Ha gondolod, segítek emgkeresni a nosaltys oldalakat, ha nem ismered ki magad ott rendesen.

2019. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megkerestem a nosaltyn a 30 perces oldalakat.

Itt nézeged végig a cikkeket, sok érdekes receptet találsz, ami nem sok idöt vesz igénybe:

[link]

2019. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét tippet! Ezekből ki tudok indulni. De szívesen fogadom a további ötleteket is. :)
2019. okt. 4. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha adsz pár tippet, milyen ételekre gondolsz - húsos, húsmentes, sok-kevés zöldséges, tésztás, krumplis, levesféle, akkor könnyebb ötleteket adni meg elöbb eszébe is jut mindenkinek, ami passzolna.
2019. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Turos teszta
2019. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok válogatós, és a párom se. A túrós tésztát például szintén szeretjük. :)
2019. okt. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!