Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amerikában is viszonylag...

Amerikában is viszonylag könnyen elkészíthető magyaros ételek?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek ki egy táborba, ahol majd egy magyar ételt is el kell készítenem és nem tudom mit találok meg majd a hozzávalókból. Javaslat, tapasztalat?

2019. jún. 22. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha tábor, akkor a bográcsozás jó program lehet. Pörkölt, bográcsgulyás esetleg?
2019. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
A GMO-s cuccoknak egyáltalán nem olyan az íze mint amihez itthon szoktál. Hiába kapsz meg ott is minden alapanyagot egyszerűen nem lesz olyan. De ha pár tipp kell valami paprikás krumplit, vagy rakott krumplit. Előbbit akkor ha be tudsz csempészni némi magyar őrölt paprikát.
2019. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Pörkölt, vagy gulyás. Nálunk is van, ahogy mindenütt a világon, gulash vagy hasonló neven, így a többség ismerés nem idegenkedik annyira tole
2019. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Lecsó. És ahhoz még őrült pirospaprikát sem kell becsempészned - vöröshagyma, paradicsom, paprika, só.
2019. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk tavaly a legnagyobb sikert a lángos aratta amcsiban illetve a Gulyás. Arra figyelj, hogy a sour cream ne legyen zsírszegény és nagyon óvatosan kell bánni a fokhagymával meg a sóval.
2019. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Palacsintát sütöttem mikor én voltam ilyen táborban
2019. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Palacsintat egyszeru csinalni, azt neha en is szoktam kint.

Paprikas krumpli se nehez, minden hozzavalot megtudsz venni.

Torott paprikat "paprika" neven aruljak kint:D

Veszel 1-2 kis tasakkal es az eleg is a kajahoz

2019. jún. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!