Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell nokedlit szaggatni...

Hogy kell nokedlit szaggatni kanállal? SOS olyan helyen vagyunk ahol nincs szaggató és Nemtudom

Figyelt kérdés

#kanál #nokedli #nokedliszaggatás
2019. okt. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogod, a víz fölé megdöntöd a tálat, és kanállal/késsel (a mamám késsel csinálta, én úgy ismerem) elkezded szaggatni. Persze ehhez jó galuska tésztát kell keverni, különben csak szenvedsz vele és egy rakás kaki lesz az egész.
2019. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akar a kanálról leesni vagy hogy kelll??


Szaggató val amit csinálok az mindig ehető és jó most meg nem megy


A szokottnál hígabbra kell?

2019. okt. 17. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tésztát tedd egy vágódeszkára, a a kést mártsd a forró vízbe és egy k8is darabot vágj le a tésztából, és csúsztasd a vízbe. Majd ismételd meg. De lehetőleg gyorsan dolgozz.

Ha kanállal akarod szaggatni, akkor azt mártsd a forró vízbe, egy kanálnyi tésztát tegyél a kanálba és bele a vízbw.

2019. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor esik le a kanálról, ha előtte a forró vízbe mártod a kanalat minden alkalommal.
2019. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kanalat minden szakítás után bele kell mártani a forró vízbe hogy lejöjjön a galuska. Mi kicsit hígasra csinaljuk a tésztát és vágódeszkát a fazék fölé tartva szaggatjuk bele a vízbe.

Én szaggatót sosem használtam, mi mindig kanállal csináltuk:)

2019. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,annyira Nemvagyok ehhez szokva hogy nehezn ment de már sikerült.
2019. okt. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!