Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált kenyérlángos receptet...

Bevált kenyérlángos receptet mondana valaki?

Figyelt kérdés

Fontos hogy bevált legyen neten van vagy 100 és névnapi bulira készítem jó kell legyen :)

Lelkes amatőr vagyok a konyhában.



#recept #kenyérlángos #kenyérlángostsütnék
2019. okt. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

- amatőr vagy

- soha nem készítetted még

- aki ír valami receptet, arról honnan tudod, hogy tényleg nektek is ízleni fog?

Biztos, hogy erre a kísérletre a névnapi buli a legjobb alkalom?


Én a helyedben mégiscsak a netről választanék, de olyan oldalról, ahol vannak hozzászólások és ha ott 127-en dicsérnek egy receptet, akkor az nem lehet rossz!

2019. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem a receptekbe és gyakorlatilag mindegyik pizza recept, olajjal, sajttal.

A hagyományos kenyérlángosban liszt víz, só és élesztő (pici cukor van, tájegységenként esetleg egy kevés krumpli. És nincs rajta sajt.

Gyakorlatilag a kenyérsütéskor a kenyértésztából kivettek egy adagot és abból készült a langalló, kolbásszal, hagymával, kisütött szalonnapörccel a tetején. Sajt NINCS rajta!

De ha te olyat akarsz készíteni, amit vásárokban, vagy boltokban vásárolsz, akkor bármelyik netes recept jó lesz.

2019. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Google.
2019. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!