Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit foz ma? Bevasaroltatok,...

Ki mit foz ma? Bevasaroltatok, hogy nincs bolt? 😁

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, éhen akartam halni
2019. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Utálok főzni. Étterem.
2019. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xp ali ***** válasza:
100%
Van bolt, csak nincs mind nyitva. Csak a benyakutak, nonsop-ok. De sztem hamburger lesz. Ha nincs nyitva, akkor indiai. Ha az sincs, akkor kínai. Ha az sincs, akkor pizza. Ha az sincs, akkor gyros. Ha az sincs, akkor zacskós leves.
2019. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Éhen ne akarjatok már halni, mert egy napig nincs bolt nyitva!
2019. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásároltam. Van itthon elég dolog, amiből megoldok egy napi étkezést. Rántott sajt lesz szerintem édesburgonya chipssel az ebéd, a vacsora meg "zöld tészta" (tejszínes pesto, borsó, cukkini) vagy zöldség leves és tojáslepény vagy ki tudja. Majd még kitalálom, mihhez lesz több kedvem.
2019. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az emberek nagyrésze nem megy mindennap bevasarolni. Érdekes, hogy amikor zarva 1 napig a bolt, pont aznap menne mindenki. Sose értettem ezt. Elég nagy a család, se tegnap, se tegnap előtt nem voltam boltba, és mégse éhes egyikünk sem
2019. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tegnap vásároltam, kenyeret, krumplit, hagymát.

Ma főztem: tojásos levest, natúr sült májat lecsósan, és petrezselymes bulgurt hozzá

Vasárnapra tervezek rakott krumplit, esetleg vacsorára majd egy pizzát bőven megrakva zöldségekkel, stb.

Nem kell ennek akkora módit keríteni, mert piros betűvel írták a naptárba. Az nem azt jelenti, hogy zaba-nap, hanem hogy munkaszüneti nap.

2019. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!