Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt a fél sült csirkém,...

Megmaradt a fél sült csirkém, mit készithetnék belőle holnap?

Figyelt kérdés
A várva várt vendégek nem jöttek igy a nyakunkon maradt a kaja,kidobni sajnálom.
2010. júl. 18. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Add nekem,nehogy kidobd!!=))

Egyébként meg sütsz hozzá egy kis hasábburgonyát és kész az ebéd..

2010. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

csirkesaláta :D nagyon finom^^

tegyél bele kínai kel-t, lilakáposztát, ecetes-cukros-tejfölös-majonézes lötyivel áztasd meg, isteni! Persze egyéb zöldség is mehet bele, de nekem elhiheted, nagyon finom :D


vaaaagy... aprózd fel, és süsd össze barbecue-vel!

vagya másik tipp! :D aprózd fel, olajon pirítsd meg, tegyél hozzá mézet, süsd össze, öntsd fel tejszínnel, tegyél bele ízlés szerinti mustért, só, bors! és ez krumplipürével az igazi (tejföllel készült, nem tejjel!) esetleg tésztával, de rizzsel nem x_X

2010. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csíkozd össze apróra, pirítsd meg olajon és fokhagymázd, borsozd, sózd meg.Készíts hozzá hasábburgonyát.Majonézzel vagy kukorica salival isteni
2010. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Csinálj belőle hortobágyi húsos palacsintát! Nálunk leggyakrabban az készül az előző napról maradt sült csirkéből.

Ledarálod a húst, összekevered annyi tejföllel, hogy ne legyen túl kemény, de túl lágy se, mustárt is tehetsz bele, megborsozod, esetleg megsózod, raksz bele kevés apróra vágott fokhagymát és még ízesítheted olyan fűszerekkel, amiket szerettek. Ezt beletöltöd a palacsintákba, amiket tűzálló tálba teszel, és a tetejére öntesz tejfölt, megszórod reszelt sajttal és szép pirosra sütöd.

2010. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! továbbfejlesztve a hortobágyit,föltekerve a palacsintákat, két végét bedugva, bepanírozva kisütni.

krumplipüré, saláta és kész egy ebéd.

vagy a daált csirkehúst, reszelt hagymával, tejföllel mustárral , borssal, pirosarannyal összekeverni és kész egy finom szendvicskrém.pirítóssal is finom.

üdv.

2010. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogyha a mell, vagy comb része megmaradt, akkor lecsipegetem, megszóróm gyros fűszerrel, kicsit átsütöm és sültkrumplival meg zöldségekkel nagyon finom. :) Remélem segítettem.
2010. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!