Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell kidobni a használt...

Hogyan kell kidobni a használt olajat, ki mit csinál vele?

Figyelt kérdés
Én leöntöttem a mosogatóba de ezt így utólag hülyeségnek gondolom.
2019. nov. 22. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi hulladék udvarba visszük el .
2019. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Kijelölt Coop üzletekben le lehet adni, literenként 80Ft-os utalványt adnak érte, ami szabadon levásárolható az üzletben.

Így a legjobb, a környezetet és a pénztárcád is kíméled. :)

2019. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Vagy lefolyó, az ritkábban, vagy a szemeteskukaba öntöm. Abban zacskó van, az megy ki. A nagy kukába.
2019. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
lefolyoba onteni kornyezetszennyezesnek szamit, tilos. hulladekudvarokban, benzinkuton lehet leadni de olvastam mar h van aki szapoant csinal belole
2019. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

[link]


szappan:


[link]



[link]

2019. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

Megkérdeztem erről a testvéremet aki benzinkúton dolgozott évekig, azt mondta hogy amikor ő volt ott kb senki nem hordta oda (megyeszékhely). Nehéz elképzelni, hogy itt mindenki olyan példás környezetvédő, hogy illedelmes állampolgár lévén elmegy vele a benzinkútig.

Egyébként mi is a wc-be öntjük, 20 év alatt semmi nem dugult el.

2019. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
sajnos nem mindenki, de szerencsere egyre tobben torekednek ra. ha mar a gyereked ugy neveled h alap legyen h nem szemetelsz mar elertel valamit. benzinkutra szerintem tenyleg kebesebben hordjak mint hulladekudvarba, mert sokan ugy tudjak h nem mindegyik mol kutnal lehet leadni de szerintem mar mindenhol. bar nincs autonk de elmentunk mindig csak azert mert tok jo gyujtoflakont adnak, higienikusan lehet utaztatni. de inkabb az olajhasznalatot minimalizalom, nagyon ritkan veszunk mar.
2019. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!