Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézes-mustáros csirke +...

Mézes-mustáros csirke + petrezselymes krumpli összeillik? Vagy írnátok olyan receptet ami gyors és könnyen elkészíthető? (Receptet is írj kérlek! )

Figyelt kérdés
Köszönöm !
2010. júl. 18. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én krumplipürével csinálnám, vagy sima főtt krumplival mivel a petrezselymeset nem szeretem de ettől függetlenül jó a petrezselymes is sztem. Itt találsz recepteket én általában innen szoktam, van nagyon sok jó és könynen elkészíthetők:

[link]

2010. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden összeillik, ami neked ízlik.
2010. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi inkább rizzsel szoktuk, azt hiszem. De egyébként tényleg az számít, hogy nektek mi ízlik. Ha szeretitek, nyugodtan csinálhatjátok petrezselymes krumplival is.
2010. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nah, en ezt pont hetvegen foztem.


Mi, parolt zoldseggel ettuk, csirkeszarnybol csinaltam. Melle vegyessalata, sima ecetes-cukros leben.


Off: oke, hogy altalaban mindenki odaig van ezert a kajaert, de most komolyan, nem tokre olyan, mint a vadas?

Alig kulonbozik, en meg valami pikans cuccra szamitottam... nagy csalodas volt, pedig utolag belegondolva, valoban trivialis, hogy a mustar- mez kombobol hasonlo iz jon ki.(:

2010. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!