Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A zabpelyhes-csokis kekszbe...

A zabpelyhes-csokis kekszbe azt irjak hogy tortabevonot rakjak (bele torom es csoki darabkak lesznek) ha nem tortabevonoval csinalom hanem mondjuk sima milka csokival az elolvad?

Figyelt kérdés

Eddig csak tortabevonos csokival csinaltam de szeretnem mas fajta csokival csinalni. Csak felek hogy pl egy milka csoki - sima , hagyomanyos- elolvadna benne.

Valaki probalta mar maskepp?


2019. dec. 1. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat senki nem írta , egy recept se csak egyszer még nagyon régen egy barátnőmnél voltam és így csináltuk és azóta amikor otthon is csinálunk ,eddig mindig tortabevonóval csináltuk mert hogy ugye úgy láttam ott is...
2019. dec. 1. 16:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csoki jobb is, finomabb.
2019. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor ugyanúgy “kemeny” marad , nem fog elolvadni benne nem?:)
2019. dec. 1. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A milka esélyes, hogy elolvad, mert tejcsoki, a tortabevono meg kakaós cucc, nem csoki. A sima csoki már 36-38 fokon is olvad. De ettől még bele teheted nyugodtan, sütés után újra megszilardul
2019. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan jó lesz vele.
2019. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én amikor a tortabevonot hasznaltam is a tejcsokisat tettem bele
2019. dec. 1. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele tej milkàt, sülés után visszaszilárdul, mikor kihűlt.
2019. dec. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!