Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van külön "csirkehús"...

Miért van külön "csirkehús" és "tyúkhús" ízű Vishu leves?

Figyelt kérdés

Érzi bárki is a különbséget közöttük?

Számomra mindkettőnek gázolaj íze van



#leves #gázolaj #trendiolaj
2019. dec. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

:D :D

ez jó


Miért? Mert elvileg létezhetne kétféle, hiszen a tyúk és a csirke két különböző fogalom, nem véletlenül.

2019. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még azt is megkockáztatnám hogy SEMMI különbség nincs a "garnélarákos", "marhahúsos" és a csirkehúsos valamijük között :D


De komolyan!

Vagy lehet ezt csak a kolisok ízlelőbimbóik tudják?

2019. dec. 2. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy zacskós leves fan vagyok (egészséges életmód rulz) de azt már most megmondom, hogy sztem minden Vishu leves majdnem ugyanolyan ízű. Egy időben sokat ettem, mert jó volt másnaposságra, utána ráálltam az olcsóbb, gagyi Vifon levesekre.


Mostanában pedig inkább a szintén a Vifon márkájú "Hoàng Gia Bánh đa cua" márkanevű, rákhúsos leves az állandó favorit nálam.


Ha te is favorizálod a zacskós leveseket Tisztelt Kérdező, kkor erősen ajánlom figyelmedbe a Vifon-féle Hoàng Gia leveseket (van többféle, csirke, marha, sertés rák, üveg- vagy sima tésztás verzió):

[link]


[link]


A legtöbb vietnámi boltban (amit mi magyarok általában "kínai boltként" ismerünk) megtalálható.

2019. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

+1 a Vifon garnélásra.

árkategóriában a legjobb

azokban a kínai diszkontokban tényleg megéri körbe nézni, 300 ft-ért már nagyon fullos DOBOZOS instant levest kapsz (kicsit különlegesebb íz, sok tészta, olaj, fűszerek, műanyag villa)

2019. dec. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
A csirkés csípős, a tyúkhúsos nem csíp, ez a különbség a kettő között.
2019. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!