Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szarvasgomba olajat mivel...

Szarvasgomba olajat mivel válthatom ki?

Figyelt kérdés
Találtam egy receptet amibe szarvasgomba olaj kell. Világon nem találok, csak rendelni tudnék, de holnapra kell az étel amit csinálok. Kell az amúgy, van annyira intenzív íze, hogy ha kihagyom?
2019. dec. 20. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Disznózsírral.
2019. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Vagy olivaolajjal.
2019. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szarvasgomba-olajnak igen jellegzetes és intenzív íze-aromája van, helyettesíteni nem lehet.

Az ételt megcsinálhatod enélkül is, de az eredmény más - nem feltétlen rosszabb - lesz, mint ami a recept szerint lenne.

2019. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm!
2019. dec. 20. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
a lidlben azt hiszem (vagy tesco), láttam a napokban nyári szarvasgombát olajban... vagy veszel a piacon szarvasgombát és abból reszelsz bele kicsit
2019. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
"veszel a piacon szarvasgombát" HOL élsz, hogy nálatok a PIACON lehet szarvasgombát kapni????
2019. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Komárom megyében - sötét szinű, azt hiszem téli szarvasgombát lehet errefelé kapni, ha más nem a Székesfehérváron
2019. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Komárom megyében nőttem fel, soha életemben nem láttam szarvasgombát a piacon. :DDDDDDD


#Kérdező

Kihagyható hozzávaló, egy érdekes ízzel kevesebb, de elkészíthető nélküle is az étel. Helyettesíteni nem igazán lehet.

2019. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!