Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Family Frosttól vettem fagyasz...

Family Frosttól vettem fagyasztott bejglit de nincs ráírva hogyan kell elkészíteni. Ti sütöttetek ilyet?

Figyelt kérdés
A neten csak annyit találtam róla hogy kelesztést igényel sütés előtt de nekem ez nem sokat mond. Jó lenne tudni hány fokon mennyi ideig kell sütni,előtte meg kell - e kicsit kenni tojással a tetejét,mit jelent hogy kelesszem sütés előtt stb. ?
2019. dec. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Olyasmi mint a pizza sütés. 200 fokon 12-15 perc. Ha olvad a sajt kiveszed. A te bejgliden van sajt?
2019. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírása azt írja, hogy 3 óra kiolvasztás és kelesztés után 30 percig 150 fokon süsd.

Én este szoktam kitenni fagyosan a sütőlapra, és reggel sütöm előmelegített sütőben 150 fokon zsemlebarnáig.

2019. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kivenni és megkenni tojással, és állni hagyni. a bejglit így szokták, hogy szép legyen a teteje.
2020. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!