Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 3 süteményhez való: Sajnos...

3 süteményhez való: Sajnos magyarul egy szó sincs rajta. Segítesz nekem elkészíteni? Mindhárom hasonló dobozú, RUF Unser/e márkájú.1. , Butter Spritzgeback 2. , Vanille Kipferl 3. , Knusper Platzchen

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjem hozott Karácsony napján az Auchanból 3 süteményhez valót. Sajnos magyarul egy szó sincsen rajta. Kérlek szépen segíts nekem elkészíteni!

Mindhárom hasonló dobozú, RUF Unser/e márkájú.

A fajtájúk:

1., Butter Spritzgeback

2., Vanille Kipferl

3., Knusper Platzchen


Megkérek valakit valahogyan segítsen, mert magyarul egy szó sincsen rajta és ahol le kellene fordítani oda van ragasztva egy címke, amin az összetevői vannak. :-(

ELŐRE IS HÁLÁS KÖSZÖNETEM



2019. dec. 28. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
most akkor kérlek írd le magyarul mit akarsz
2019. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy nincs rajta magyarul, nem hozhatnák forgalomba úgy


De hajrá google translate

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező arra gondol, hogy a dobozokon lévő recept nincs lefordítva magyarra. Az teljesen bevett gyakorlat, hogy csak az összetevőket fordítják le, ezt valóban kötelező a forgalomba hozatalhoz, minden feliratot viszont nem muszáj. Ráadásul az is jellemző sajnos, hogy a magyar fordítást tartalmazó matricát arra a részre ragasztják, ahol az elkészítési mód szerepel a dobozon.


A fenti hozzászóló által megadott linkeken megtalálod a receptek szövegét, ahogy az eredeti dobozon szerepel, német nyelven. Lefordítani viszont én sajnos nem tudom, szóval vagy megkérsz valakit, aki ért németül, vagy megpróbálod online fordítóba (pl. Google Translate) beírni, és abból kihámozni a lényeget.

2019. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET, FŐLEG A MÁSODIK HOZZÁM SZÓLÓNAK! :-) BÚÉK
2019. dec. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!