Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az a karfiolos étel?

Melyik az a karfiolos étel?

Figyelt kérdés

Régen az iskolamenzán tört krumpli mellé adták. Valószínűleg tepsiben készítették. Sós volt, nem volt egyben a karfiol, de látszott, hogy az karfiol. A teteje meg volt pirulva. Valószínűleg tejföllel keverték el és úgy sütötték meg.

Egyszerűen sehol nem találok olyan receptet, ami olyan lenne.



2020. jan. 2. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez valami túlfőtt gratinírozott karfiolnak tűnik.
2020. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Blansírozd a karfiolt, rakd le egy kivajazott üvegtálba, és öntsd nyakon besamellel. A tetejét szórd meg reszelt sajttal, és tedd 20 percre forró sütőbe.
2020. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
a 2-es vagyok: itt egy képes recept: [link]
2020. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Én a tört krumplinál feladtam, mert semmilyen karfiolos ételt nem ismerek, amit tört (...vagy nem tört) krumplival

tálalnak. Talán csak a rántott karfiolt, de azt is inkább rizzsel, nagyon erőltetve esetleg rósejbnivel.

2020. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Dubary szelet. Hús, főtt karfiol, besamel, reszelt sajt.

Esetleg csőben sült karfiol.

2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű rakott karfiol a neve. A krumpli csak rémlik neked, de az nem volt benne.
2020. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Karfiol krumplival?!?!
2020. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is rakott karfiol lesz az, amire emlékszel. Abban van darált hús is. Menzája válogatja, mi nem kaptunk hozzá krumplit.
2020. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!