Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan étel amit gyerekként...

Van olyan étel amit gyerekként nagyon nem szerettetek, nem ettetek meg, de felnőttként megszerettétek?

Figyelt kérdés
Mi volt az és hogyan kóstoltátok meg felnőttként ismét?
2020. jan. 26. 06:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Van egy pár. Én a paradicsom levest vagy paradicsomos húsgombócot nagyon utáltam de aztán ahogy felnőttem megszerettem az ilyen sós édes ételeket és előkerültek ezek is. Egyébként a rakott karfiolt is utáltam és most meg nagyon szeretem.
2020. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudok ilyenrol, hogy valamit kifejezetten utaltam volna, most pedig szeretem. Pl a tokfozeleket es barmi mast ami kapros nem voltam hajlando megenni, de ezeket most sem vagyok hajlando. A dinnyet is utaltam mindig es ma sem ertem, mi ez a nagy dinnyemania mindenkinel, legutobb megkostoltam nyaron, de meg mindig borzasztonak tartom.
2020. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A káposztás dolgok. Semmit nem tudtak megetetni velem, ami káposztás. Most nagyon szeretem. A töltött káposzta miatt szerettem meg. Először mindig csak a gombócot ettem meg meg a levét gondosan ügyelve, hogy a káposztát kikerüljem. Aztán egyszer valami fura indíttatásból megkósoltam a káposztát is és rájöttem, hogy finom. :)
2020. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Nem kifejezetten utáltam, de a főzelékek csak az elvisekhető kategóriában voltak nálam, most pedig egy jó zöldbabfőzelék fasírttal az egyik kedvencem.
2020. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Fozelekek,

Sajt, tejszin, olivabogyo, tejfol

2020. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

-Paradicsomleves.

-Sárgaborsó főzelék.

-Máj.

-Sóska leves.

-Biztos van még, csak nem jut eszembe...

2020. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Zöldborsóleves. Ha főzte anyám és megéreztem a szagát, öklendeztem.

Fogalmam sincs miért.

Ma már az egyik kedvencem, leves és főzelék formában is.

2020. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
82%
Savanyított cékla. A menzán utáltam. Nem tetszett a színe, az állaga, az íze sem nagyon. Aztán sok évig nem láttam. Aztán 28 éves korom körül megtetszett.
2020. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Tökfőzelék

Káposztás ételek

Spenót

Máj

Gomba


Egyik sem lett a kedvencem felnőtt koromra sem, de jól elkészítve mindegyiket szívesen megeszem időről-időre. Mivel nálunk soha nem volt az, hogy "a gyerek nem szereti, akkor nem is készítünk bizonyos ételeket", ezért bőven volt rá lehetőségem, hogy kis adagokban újra megkóstoljam őket, ha akartam.

2020. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Gomba, spenót, marhahús.

Sose voltam hajlandó megenni őket. Most kifejezetten a kedvenceim közé tartoznak. Hogy miért? Sokat gondolkodtam így 39evesen, és arra jutottam, h öregszem. Ahogy öregszem, úgy változik az ízlésem mindenben. Színek, ízek, illatok, meg úgy kB minden téren.

2020. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!