Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi pattogatott kukorica...

Házi pattogatott kukorica ízesítését hogyan?

Figyelt kérdés

A gépbe nem lehet rakni sót és más fűszereket, csak kukoricát elvileg


Viszont utólag már nem lehet befűszerezni sóval, mert lepattog róla és így ízetlen a kukorica, nem különösebben finom


2020. febr. 8. 19:01
 1/8 A kérdező kommentje:

ja igne, vettünk ilyen kukorica pattogtató gépet, és a leírás írja hogy csak kukorica magot lehet beletenni, semmi mást


szerintetek hogy kellene használni?

2020. febr. 8. 19:02
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon vékonyan beolajozod, ha tól sok akkor leitatod papírtörlővel és besózód

semmi baja nem lesz.

vagy csinálsz ilyen intenzívebb fűszerolajat

2020. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%
Én úgy szoktam, hogy beteszek teflon edénybe egy kis olajat, rászórom a kukit, megsózom, födőt rá, amíg pattog, végig rázom, hogy le ne égjen.
2020. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de nekünk van gépünk

azért vettük 8 rugóért



és légyszives ne hívd kukinak a kukoricát!

2020. febr. 8. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolag sos olajba forgattuk mik ilyen pattikuki gepunk volt. de inkabb maradtunk a hagyomanyos gazonhuzkodos tepsis valtozatnal, nekem iztelen a gepes :( nem mindenhol eri mar utolag
2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beolajozom a kukoricát, sózom, és úgy rakom a gépbe. Takarítani persze így többet kell használat után, de már vagy 10 éve így csinálom, és semmi baja.
2020. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyira gáz, hogy a kukorica saját, finom ízével senki sem tud mit kezdeni, szirszrok rárakása nélkül tehetetlen vele.
2020. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testvéremnek is van, melegen megszórjuk sóval és kész. Vagy ha édeset akarunk, akkor fahéjjal.
2020. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!