Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejbegrizt akartam csinálni...

Tejbegrizt akartam csinálni és griz helyett zsemlemorzsát raktam bele most mit csináljak? Megegyem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ugyanaz a kettő!
2020. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Egyed megfele!
2020. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Griz az búzadara. Zsemlemorzsa az nem griz, szóval nem ugyanaz. Zsemlemprzásval nem lehet tejbegrizt csinálni. Eehetetlen. Dobd ki.
2020. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Bajod nem lesz töle, csak egész más íze van. Esetleg keverj bele gyümölcsöt, lekvárt, vagy ami neked tetszik.
2020. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

ma 19:48-as: kóstoltál már ilyet? Vagy miböl gondolod, hogy ehetetlen? Te csak úgy kidobálsz ételeket azért, mert nem 500 éves recept alapján készül?

Természetesen NEM tejbegríz lesz belöle, de ettöl még nem ehetetlen, csak más!

A legtöbb finom ételt úgy fedezték fel, hogy valami hagyományos félresikerült, de nem kidobták, hanem megpróbálták, esetleg kicsit módosították és megették.

2020. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A zsemlemorzsa szaritott zsemle darálva. Ezer meg ezer suti keszul tejbe asztatott szaritott zsomlevel/kiflivel :) pl makos guba. Ilyen alapbol kiindulva akár még finom is lehet :) ird majd meg milyen volt!
2020. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
tejbepapi
2020. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
El nem tudom képzelni, hogy milyen állagú lett. Írd már meg légyszi. Ugyanúgy megdagadt és egyenletes sűrűségű? Ha igen, akkor a cukorral együtt bármivel ízesítve nyugodtan megeheted. Bár az időt nézve már eldőlt, megetted-e.:) Kipróbálnám, de ha te már megtetted, inkább nem pocsékolnám a tejet. Szóval milyen lett?
2020. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na hogy ízlett?
2020. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Időpont tegnapelőtt 20:05

Igen, volt alkalmam egyszer nekem is összekeverni a grizt zsmelemorzsával, és így csinálni a tejbegrizt. Zsemlemorzsától ósszeáll, keményedik, és nekem ehetetlen volt. Mivel az én pénzem látta kárát, és nem a tied, bizony kukába dobtam. De ha zavar, akkor legközelebb majd írok neked, és érte jöhetsz.

2020. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!