Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Libacombot szeretnék sütni az...

Libacombot szeretnék sütni az 1. sz. Módszer szerint sütőben. Nem világos, akkor is ugyanúgy víz kell alá és utántöltögetni?

Figyelt kérdés

Az alufóliát is macerásnak tűnik le-föl szedegetni. Van egy fedeles tepsim vagy egy jénai, azok jók? Utóbbiban még látnám is hogy áll a víz anélkül hogy a fóliát leszedném (vagy nem a párától, nem tudom).



[link]



2020. febr. 13. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fedeles tepsiben süsd, és ha kell meleg vízzel pótold. Ha már puha a hús, akkor fedél nélkül süsd e4gy kicsit, hogy megpiruljon. De én nem tennék annyi hagymát hozzá-
2020. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok mást mondani, mint ami a linken az 1. receptben van, ott részletesen le van írva, hogy mit és hogyan. A recept jó, én a gyakorlatban is így csinálom, a comb nagyságától függő ideig.

Természetesen az alufóliát kiválthatod fedeles tepsivel, jénaival, vagy római tállal is, nekem a legutóbbi a kedvencem ilyesmire, csak előtte egy nappal be kell áztatni.

2020. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

… vagy sütheted sütőzacskóban, és akkor nem kell közben semmit csinálni.

Csak a végén kivenni, és rápirítani.

2020. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz, már sül. A fedeles tepsi pont nem fért be a sütőbe :-(

Zománcos tepsiben van alufóliával. Ráadásul kettőt vettem ki a fagyóból és csak egy fért bele a sütőbe. Most kuksiztam bele, több víz van benne mint volt! Mit csináljak a végén? Öntsem le vagy mi?

2020. febr. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!