Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az nagy baj, hogy a nem...

Az nagy baj, hogy a nem előkészített pacalt csak úgy felvágtam csíkokra és úgy fagyasztottam le?

Figyelt kérdés
Majd ebből szeretnék főzni.
2020. márc. 20. 05:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy nem előkészített? Ki van mosva? Akkor nem baj. Az áruházban is gyakran árulják felcsíkozva és fagyasztva.
2020. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem volt kimosva, csak úgy hazavittem a hentestől. illetve nem tudom, ott volt-e valami csinálva vele
2020. márc. 20. 10:14
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szép fehér volt, nem tudom, mit kellett volna lemosni róla, és kellemetlen szaga sem volt, pacal illata volt. de most mindenki azzal jön, hogy azt ki kell mosni. bocsi, de sose csináltam még, de sokat ettem, gondoltam kipróbálom, eléggé rákívántam
2020. márc. 20. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mostad át és úgy fagyasztottad le, akkor majd átmosod, mielőtt főzni kezded!

Bajod nem lesz, mert a fagyasztóban nem terjednek a baktériumok, a főzéssel meg amúgy is elpusztulnának.

Csak higiénikusabb és gusztusosabb tiszta alapanyagot lefagyasztani, ennyi az egész!

2020. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól megkínlódhattál a nyers pacal felvágásával!

Azt először egyben abálni szokás és utána felvágni csíkokra.

Amit a boltban veszel fagyasztottat és felcsíkozottat az is már előfőzve van.

2020. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem volt gáz felvágni. De a lényeg, hogy nem kapok ételmérgezést tőle ezek szerint :)
2020. márc. 20. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem kapsz!:)

2020. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szupi :) Köszi a válaszokat :) arra gondoltam, hogy ha legközelebb ilyet veszek akkor megmosom, majd egészben abálom, és utána vagdosom fel csíkokra. utána meg pörköltként elkészítem. Ez jó így?
2020. márc. 20. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Tökéletes.

2020. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér volt és nem volt szagos, tuti ki van mosva. Ha pedig könnyű volt felvágni, az is lehet hogy már előfőzött.
2020. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!