Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van ilyen könyv, vagy honlap?...

Van ilyen könyv, vagy honlap? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyasmit keresek (könyvet, vagy honlapot), ami lépésről- lépésre megtanít főzni.

Nézegetek recepteket, de nem tudom, hogy melyikhez lenne érdemes hozzáfognom.

A tojásrántotta, rántott hús, sült krumpli szintű dolgok mennek, szóval nem 0-ról indulok, csak majdnem... :)


2010. júl. 26. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, és úgy hívják,hogy szakácskönyv.Bármelyik könyvesboltban megtalálható sok fajtája.Van amelyikben édes, amelyikben sós, sőt olyan is van, amelyben mindkét féle receptek egyaránt megtalálhatók.
2010. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írd be a gugliba, hogy receptek képpel. Biztos kihoz pár olyan oldalt, ahová fotók is vannak mellékelve az egyes lépésekről
2010. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kezdő háziasszonyok szakácskönyve, igaz, nem derült ki,h f vagy l vagy. A könyv amúgy kb 500.- ba kerül. Merre lax? Elmondom hol tudod megvenni.
2010. júl. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hargitai györgynek megjelent 1-2 évvel ezelőtt "az én alapszakácskönyvem" c. könyve, szerintem az nagyon jó. minden recept lépésről-lépésre le van írva, tanácsokat ad, mikor miből honnan szerezzük be a termékeket, honnan lehet felismerni, hogy egy zöldség friss stb.

emellett minden étel tápanyagtartalma fel van tüntetve (kalória, zsír, szénhidrát, fehérje).

szerintem tök jó, finomak az ételei, 3990,-, ha jól emlékszem.


a netről meg ingyen le lehet tölteni horváth ilona szakácskönyvét, sokan szeretik, én speciel nagyon nem, de hátha neked bejön.

2010. júl. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs, elszúrtam a linket: [link]
2010. júl. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
www.desszert.eu
2010. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Itt minden lépésről-lépésre le van fényképezve/írva.

Jó főzőcskézést !

:D

[link]

2010. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy voltak, akik megértették a kérdésem lényegét! :)

Az ajánlott könyveknek utána nézek, a honlapokat is meglesem. Köszönöm!

2010. júl. 26. 16:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok, 20 éves lassan, és Pest megyében élek.
2010. júl. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!