Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tálcás darált húst szoktátok...

Tálcás darált húst szoktátok "szellőztetni"?

Figyelt kérdés
Legutóbb nagyon erős szaga volt a húsnak mikor csináltam, arra gondoltam hogy lehet a vákuum csomagolás miatt, mivel rögtön a serpenyőbe öntöttem kibontás után.
2020. ápr. 8. 20:40
 1/4 mustafa33 ***** válasza:
21%
Meg sem veszem a bármilyen darálthúst. És nem is daráltatok, mert hátha van a darálóban maradék az előzőből. Van kézi darálóm (meg villanra is) és legalább tudom mit darálok le, nem sok munka és nem nagy befektetés.
2020. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden vákuumcsomagolt húst szellőztetek, nem csak a daráltat.
2020. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Darált húst és csirkemellet így veszek, soha nem volt még szaga bontáskor sem, úgyhogy nem
2020. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
34%
Röhejesek vagytok ezzel a leszázalékozásal. Aki nem vesz büdös húst az rossz, leszázalékoljátok, akinek meg saját darálója van az halálos bűnt követ el, talán meg is kellene gyónni. hihihi
2020. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!