Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Több alkalommal is készítettem...

Több alkalommal is készítettem már bögrés sütit, és sárga lesz. Mitől sárga, mit rontok el?

Figyelt kérdés
Nem olyan átsületlen, világos, hanem kifejezetten élénk sárga.

2020. máj. 18. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen recepttel csinálod ?
2020. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 darab tojás, két kanál cukor, két kanál liszt, sütőpor, vaníliáscukor, egy csipet só és csokidarabkák, és egy kevés vaj.
2020. máj. 18. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pff nem tudom mi lehet, én is csináltam már ilyet az nem olyan rikító sárga, inkább olyan aranybarnásabb volt ...Ízre milyen ?
2020. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális íze van, nem érzem, hogy félkész volna, az állaga is rendben van. Talán még hagyhatom tovább a mikróban, márcsak hogy normálisabb színe is legyen?
2020. máj. 18. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Mikróban nem igazán szoktak sütit sütni. Ha tovább hagyod a mikróban, inkább kiszárad, minthogy aranybarna lenne.
2020. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kukoricaliszttel persze, hogy sárga lesz

meg jó tanyasi tojással

de a vaníliás cukor is tud sárgás színű lenni, az is befolyásolhatja

egyébként miért baj, ha sárga? milyennek kéne lennie szerinted?

2020. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

A receptben rengeteg a tojás a liszthez képest, ha a tojás sárga színü, akkor az eredmény is az lesz.

De ez miért probléma?

2020. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, egy kis kakaóport keverj a liszthez mielőtt a többi hozzávalóval összekevered, az majd megadja neki a megszokott színt.
2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!