Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Oroszkrém torte recept?

Oroszkrém torte recept?

Figyelt kérdés

Olyan krém recept kellene amiben nincs tejszin tehat egy pudingos oroszkrem kellene

Tudtok ilyet? Ti milyet szoktatok csinalni ?


2020. jún. 16. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Az oroszkrém torta tejszínes, ami pudingos, az nem az!

Ettöl függetlenül a neten lévö receptek nagy része pudingporból készül.

2020. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom de nekem pudingos kellene mert emeletes tortába lesz és bírni kell majd ez lesz az alsó szinten

Ezért kéne egy masszivabb oroszkrém krém

2020. jún. 16. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Az oroszkrém tortának pont ez a lényege. A pudingot tejszínhabbal elkevered. De ha még nem is olyan tölteléket csinálsz, attól még tejszínhabbal kell bevonni kívül. Szóval ha nem akarsz tejszínhabos tortát, akkor ne oroszkrémben gondolkodj.

Amúgy veszel mascarponét és azt elkevered pudinggal és akkor nem kell bele tejszínhab. De az nem oroszkrém lesz.

2020. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak úgy mondom, hogy az igazi oroszkrém sárgakrémmel készül ami tulajdonképpen puding.

Kérdező: Miért ragaszkodsz az oroszkrémhez ha igazából nem felel meg? Ha az íz a lényeg, sajnos azt nem tudod máshogy kihozni

2020. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen az iz lenne a lenyeg :)

Tudom hogy van benne puding szakvizsgan pon ezt huztam es akkor is ugy kellett csinalnom

Azert ragaszkodom ugymond mert igy rendelnek meg tolem

2020. jún. 16. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán zselatinnal vagy lékötővel (azt hiszem lehet kapni habfixáló néven) masszívabb lehet. Hány emelet lenne?
2020. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 emelet lenne rajta

Alul 30 felette 20 szeletes

2020. jún. 16. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sikerül valamivel elég masszívvá tenni a krémet akkor azt az egy emeletet simán elbírja. Teszteld le. 🤷
2020. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
A sárgakrém meg a puding azért nem ugyanaz!
2020. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyél bele merevítést, akkor elbírja a felso tortát is
2020. jún. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!