Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olvasztott vajhoz adva majd...

Olvasztott vajhoz adva majd utána tejjel felöntve bármilyen sajtból lehet csinálni sajtszószt?

Figyelt kérdés
vörös cheddarnál láttam régebben hogy így jártak el, ez végülis bármilyen sajtnál működik? illetve ha nincs vaj csak olcsó margarin, azzal is hasonló eredmény lesz?
2020. jún. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem bármilyen sajttal nem működik, de a legtöbbel igen. Margarinnal is meg lehet csinálni de nem lesz ugyan olyan mint vajjal. Nem lesz borzalmas de vajjal az igazi.
2020. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen sajttal, ami felolvad. Margarinnal csak akkor csinald, ha sutomargarinra gondolsz, nem pedig a dobozosra, mert a dobozos nagyon xar lesz felolvasztva
2020. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejfölbe símára kavarok egy kis lisztet, majd borsot bele és a reszelt sajtot (leginkább trapistát), és az olvasztott vajba (akármibe!!) ezt öntöm, kavarom bele, kicsi vízzel hígítom, hogy ne legyen túl sűrű, még egy csipet sót is... így szoktam. Nekem ez bevált.
2020. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!