Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem néztem utána csak felmerül...

Nem néztem utána csak felmerült, van olyan recept ami bbq szósz és főzőtejszín házasságából születik, vagy együtt nem jók?

Figyelt kérdés
olyan mintára mint ahogy felkockázott csirkemellel össze lehet dobni egy mézes-mustáros szószt és a tejszín az alapja, hasonló recept nincs más ízvilággal? ismerem még a fokhagymás, gombás változatot de mást nem
2020. máj. 4. 18:10
 1/2 Rodi91 ***** válasza:
84%
Egy tejszínes, csirkés kajához szerintem bármilyen zöldséget és/vagy ízesítőket(fűszerek vagy akár valami szósz)hozzá tehetsz, csak ezek legyenek összhangban.
2020. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsö hallásra nem tünik ehetetlennek, egy próbát megér.

HA nem is lesz esetleg valami nagyon jó, annyira rossz sem lehet, hogy ki kelljen dobni. Viszont elöfordulhat, hogy kifejezetten jó lesz az eredmény.

A fözés nem köbe vésett szabályokból áll, a kísérletezés az, amivel új és jó receptek keletkeznek!

2020. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!