Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertészsírt mivel helyettesíts...

Sertészsírt mivel helyettesítsem vadasmástásban?Marhahússal csinálom,nem,ahogy a receptben írják,a sertészsírt is ki kéne cserélni.(link bővebben)

Figyelt kérdés

Itt a recept:

[link]

Sajnos nincs meg nagymamám receptje,de nagyjából ő is így csinálta,ahogy itt írják,de marhahússal szokta meg tuti nem sertészsírral.Mivel tudnám helyettesíteni,hogy biztosan jó legyen és ez ne rontsa el az egészet?Sajnos nem tudom máshol megkérdezni,szóval remélem segít valaki.😅 Előre is köszi!


2020. jún. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen jó bele a zsír, nagyanyád ha 60 elmúlt biztos azzal csinálta, esetleg marhafaggyúval, de napraforgó olajat is lehet
2020. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tuti nem zsírral csinálta,ebben biztos vagyok.Szerintem olajjal.😀
2020. jún. 20. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ma én is ezt készítettem, olajat használok, nem zsírt!!

Ugyanígy csinálom, a végén egy gondolatnyi cukrot szoktam bele, hogy a mustár csípősségét egy kicsit selymesíti.

2020. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

"Ugyanígy csinálom, a végén egy gondolatnyi cukrot szoktam bele, hogy a mustár csípősségét egy kicsit selymesíti."

Kétlek hagyjuk már ezt a kamu gasztroprosztó dumát mert a karomon feláll az ilyenektől az összes szőr.

Ha annyira nagyon nem szeretnél sertészsírt használni valamiért. Akkor figyelj oda, hogy egy tényleg jó minőségű, semlegesebb ízű olajat használj fel a vadasba.

2020. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4:Milyen olajra gondolsz konkrétabban?Oliva nem jó?Legyen a sima étolaj?🤔
2020. jún. 21. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyen jellegű ételekhez amiket hosszan magas hőfokon kell hőkezelni nem szoktam olivát használni. Napraforgó Repce vagy kukorica olajat használok hogyha sütni kell vele.De itt is érdemes odafigyelni mert elég rossz ízű olajokat is kapni manapság
2020. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!