Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítitiek el a...

Hogyan készítitiek el a mirelit pizzát?

Figyelt kérdés

Munkahelyi beszélgetésből fakadóan érdekel esetleg mások véleménye is.

Mármint meglepőnek találták, hogy én 10-ből 8 alkalommal szimplán csak megmikrózom.

Hagyom kiengedni, esetleg rakok rá plusz feltétet és simán forróra mikrózom.

Ezt főleg a vastag tésztás pizzáknál szoktam. Nekem valahogy így ízletesebb. A maradék 2 lakalommal meg a sütöben szoktam, akkor picit másabb az íze, viszont általában kerülöm, mert én kifejezetten nem szeretem ropogósra, ha csak mikrózom, úgy olyan jó puha marad, így még a majonéz is jobban passzol hozzá.

Nyilván többször eszem normális, rendes pizzát, viszont a mireliteknek, főleg a dr. otkeres guseppe pizzáknak tetszik az íze.



máj. 20. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Sütöm
Mikrózom
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sütöm. Ahogy írtad is megmikrózva puha lesz, én pedig pont ropogósan szeretem.
máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy mikrózhatnám is.
máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A mikró csak melegítésre jó, bár pizza esetében még arra sem.
máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Sütővel készítem, bár nem mirelit pizza, de most nem ez a lényeg. Szeretem ha kicsit ropogósabb. 😉
máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 igaz.

Bár a tésztájuk már ki van sütve s a feltétek sem nyersek, így nekem bőven elég felmelegítve előre felszeletelem, hogy a közepe ne maradjon hideg.

máj. 20. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyiken van az sem rajta, hogy mikróban készíthető. Ettem már úgy is koliban sokszor, finom az eredmény.

Sütőben másabb, de én se szeretem annyira pirítva, ha nagyon száraz akár egy kifli is valahogy számomra nem olyan, persze ez is ízlés kérdése, van aki pont úgy szereti, hogy nagyon száraz és ropogós. Ismerek én is ilyet, de ez az ő dolga.

Virslit is valaki még életében nem ette mikrózva, kicsit másabb az is úgy, nem feltétlenül jobb szerintem, míg ismerek olyat is, akinek csak úgy ízlik és fix nem ő az egyetlen ilyen ember.

máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Sütőben, sok finomsággal megpakolva (amit találok itthon).
máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sütöm. Még a rendelt pizzát is a sütőben melegítem meg, számomra mikrózva ehetetlen!
máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem mikrózom, hanem sütöm.
máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikrózva felejtős totál kiszárad.
máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!