Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hany liter olaj fogy el egy...

OliaTIRA kérdése:

Hany liter olaj fogy el egy heten nalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát bizony a Tata Wartburgja megzabálja a 2 liter olajat is százon...:) De komolyra fordítva a szót, kb. havi 2 liter olajat használok el.
2010. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Havi kb másfél-két liter. Hárman vagyunk, rendszeresen főzök.
2010. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 igabcsy ***** válasza:

Én 5 literes étolajat szoktam venni, ami kb. másfél hónapig elég (4-en vagyunk a családban, és rendszeresen főzök)

Tehát ez átlagosan heti 8 dl olajat jelent.

2010. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
húú most kezdem rosszul érezni magamat. mi az albérletbe 3-an heti 1 litert, de van hogy többet is elhasználunk.
2010. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Két litert két hónap alatt. Nem olajjal főzök,hanem a sokkal egészségesebb zsírral. Vagy disznó vagy libazsírt haszn álok. Az ételek is sokkal jobbízűek,mint az olajjal.
2010. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
heti 5 liter sokszor van rantott hus meg sultkrumpli sulthus. . .
2010. aug. 4. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem heti másfél liter elmegy, ennyi kell a firtőzbe és azt hetente használom. Egyéb esetekben én is zsírt használok. Egészségesebb és finomabb.
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem ez pocsekolas amit mi csinalunk : (
2010. aug. 4. 19:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, ne egyetek folyton rántott húst sült krumplival, mert egyrészt hízlal, másrészt elveszi a lehetőséget a változatosabb, egészségesebb, zöldségtartalmú ételektől. Keress egy főzőoldalt, kezdjetek új életet!
2010. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazad van. pl egy oldal?
2010. aug. 4. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!