Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki próbált már AirFryer-be...

Valaki próbált már AirFryer-ben lángost sütni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek olajban sütni, meg annyira nem is vagyok túl zsíros kaja párti, bár szeretem az olajban sült dolgokat, ha le vannak csepegtetve rendesen.

Viszont szeretem a lángost, és meg is enném, de nem tudom, AirFryer-ben működik-e, nekem Delimano márkájú van.

Attól tartok, hogy inkább pizza jellegűvé sül, miután a pizza/lángos tésztája között nincs túl sok különbség, csak az olaj/sütő.


Szerintetek? :)



2020. aug. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

a lángosnak a LÉNYEGE, hogy olajban sül.


Ha olaj nélkül sütöd, akkor száraz kenyérlepény lesz. Amit fel lehet dobni mindenféle rátéttel, de NEM lángos lesz, nem is hasonlít rá.

2020. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, egyébként én is így gondolom. Csak mondom, hátha valaki próbálta. De amúgy vannak olyan dolgok, amik alapvetően olajban készülnek, ennek ellenére meglepően jól sikerülnek AirFryer-ben is.

Pl. a rántotthús, fasírt jól vizsgázott.

2020. aug. 13. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki egyetlen lángossal, max vacak lesz. (Nem vagyok az élelmiszer pazarlás híve, de 15 dkg liszt nem akkora nagy ügy.)

Mi hiába írjuk hogy szerintünk neked nem fog ízleni, te egy külön ember vagy és lehet hogy neked bejön.

2020. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz! Élesztő nélküli lepénykét sütöttem benne, az olyan lett, mint egy omlós pogácsa. Nem vittem túlzásba egy kis lisztet sóval, olajjal, némi vízzel összegyúrtam, szétnyomkodtam, és beraktam. Fokhagymás tejfölt raktam rá, és komolyan nagyon finom volt. Gyors kajának tökéletes
2020. aug. 23. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, nem lángos, de egész ehető valami lett
2020. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet olaj nelkul langost sutni.De lehet kiprobalom..?)
2022. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!