Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül/készült a...

Hogyan készül/készült a vadnyugati bab (amit a filmekben lehet látni)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
2020. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon gyors, nagyon egyszerű elkészíteni, és laktató.

Ha megnézed a linket, mindegyik eltér egymástól 1-1 kicsit.

Én is változtattam rajta a saját ízlésem szerint: a füstölt szalonna (sonka) helyett füstölt kolbászt használok, és a csípős paprika helyett egy kis őrölt paprikával szórom meg... tök finom. Konzerv tarka babot szoktam venni hozzá, akkor valóban percek alatt készen van.

2020. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Piríts kockára vágott füstölt szalonnát egy serpenyőben, majd a kisült zsírra dobj durván szeletelt vöröshagymát, és ízlés szerint sót. Mikor a hagyma összeesett, mehet rá az előfőzött bab (konzervnél nem kell előfőzni), és 5-6 perc után egy adag, általad preferált formátumú paradicsom (ajánlom a natúr paradicsomszószt). Egy keverés után mehet bele só, bors, alaplé vagy kocka, és ha szereted a csípőset, akkor chili. Ezt rotyogtasd, míg nem sűrűsödik be egy kicsit az egész (ha szereted úgy, pár babszemet szét is nyomhatsz), és már lehet is enni.


Ha ettől húsosabbra szeretnéd, mehet még bele füstölt kolbász, vagy épp csülök is.

2020. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!