Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 30 db rántotthús kb mennyi...

30 db rántotthús kb mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
2 db serpenyőbe egyszerre 2 vagy 3 hús fér. Eddig nem csináltam nagyobb mennyiségbe max 10 et de az pár óra alatt megvolt. Hasznos tanácsokat, tippeket szívesen fogadok. Egyébként a kisfiam szülinapja lesz hétvégén és mindenki a rantotthúst szereti.
2020. ápr. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Minden elismerésem a tiéd, hogy nekiállsz ennyit sütni! :)


Én még 4-5 főre se csinálom. Ha rántotthúst akar enni a család, elmegyünk étterembe. :-D


Nem tudsz kölcsönkérni valakitől esetleg valami nagyobb serpenyőt, vagy lábast, amiben egyszerre több szelet is belefér?

2020. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pár óra kellett 10 rántott húshoz?
2020. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mennyire működnek...


[link]

2020. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csodálom, hogy órák kellettek 10 db rántotthúshoz, mi annál egy átlag ebédnél is többet csinálunk, de akkor telne órákba, ha még akkor keltetném a csibéket amiből majd a tojótyúkok lesznek a panírba való tojáshoz. Ha 10 hús megsütése x idő, akkor 30 hús 3x, az előkészület maga több, demosogatni 1x kell 30 utánis
2020. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A panírozott husit le tudod fagyasztani, így aznap már csak sütni kell. Ha nem akarod fagyasztani, akkor előző nap megcsinálod, hűtőben eláll.


Pár óra alatt 10 db? Nem írtad ezt el?

Ha 3 db serpenyőben készítenéd egyszerre, akkor pontosan annyi idő lenne, mint annak a harmada, azaz 10 db.. ha kettőben, akkor csak kicsit több, mint 10.

2020. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima ebédnél csinálunk legalább 15-20-at. Megvan gyorsan. Semmiképp se egy óra. Inkább panírozni macera.
2020. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát egy szelet hús panírozása nem több, mint egy perc. A sütés max 5. Tehát 30 perc alatt be lehet panírozni 30 szeletet, kettesével sütve pedig egy és negyed óra max.

De sütheted sütőben is, akkor fel óra a sütés előmelegített sütőben.

2020. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!