Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A barátomnak születésnapja...

A barátomnak születésnapja lesz. Szeretnék neki egy tortát sütni, amin a kocsijának a képe lenne. Hogyan tudom én ezt megoldani? Csak marcipánból készülhet a kép? Vagy ha kinyomtatom és le fóliáztatom akkor rá tehetem a tortára?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 14:42
 1/1 anonim válasza:
100%

A tortákra készült képeket (tudtommal) egy speciális 'tintasugaras' nyomtatóval nyomtatják, amiből nem tinta jön, hanem ételfesték (az elv ugyanaz, mint a tintasugaras nyomtatóknál). Házilag ilyen minőségűt nem hinném, hogy esélyes készíteni. Ha pedig az ember megvesz mindent hozzá, amivel elkészíthetné, annak az árából vagy 30-40 tortát biztos meg lehetne venni cukrászdában.


A hőfóliázott képpel nem lesz ugyanolyan a torta, mert azt le kell venni felvágás előtt. Azon kívül én nem biztos, hogy egy olyan fóliát rátennék élelmiszerre... Szóval irány a cukrészda. :-)

2008. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!