Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőzacskóban készítenék egy...

Sütőzacskóban készítenék egy csontos csirkemellet, 2-3 darab bacon csíkokba csavart csirkemájat krumplival, hagymával, zsályával. Egybe betéve a hozzávalókat a zacskóba ez hogy működne?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A máj hamarabb meg fog sülni mint a csontos csirkemell és a krumpli. Ha csak nem szeded ki belőle hamarabb, mint a többi kaját, akkor nem lesz így jó.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellnek több idő kell. A máj baconba kb 15 perc alatt puhul. Nem célszerű együtt sütni.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
En utalom a sutozacskot. Csont szaraz lesz benne minden, ehetetlen. Amugy jah, a maj kb 20 perc alatt kesz van, mig a csirkenek legalabb 1 ora kell.
2020. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a problémám, akkor majd később teszem bele a májat. Köszi a válaszokat.
2020. szept. 27. 12:49
 5/10 anonim válasza:
61%

Én ugyan nem értek hozzá mert elméleti matematikus vagyok. Ha saját szakmámból indulok ki akkor azt mondom, hogy amire írták hogy több kell neki azt előbb vagy párold vízben, víz, olaj stb. gőzben. Esetleg pácolt vagy vedd alá bármilyen olyan eljárásnak ami a többi ételhez közelebb hozza és ezután süssed főzzed vagy dolgozd fel őket bárhogyan együtt.

Az én szakmai tudásom ezt mondhatja velem.

2020. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%
*pácold
2020. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemell is kész van 20-25 perc alatt és akkor száraz sem lesz. Viszont a májat baconben inkább süssd serpenyőben, annak az a lényege, hogy ropogjon
2020. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Majat nem sutunk sutozacskoban, eleve ott kezdodik a gond.

A csirkemellett teheted sutozacskoba.

2020. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miert nem?
2020. szept. 27. 18:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként most sül. Egyéb belsőséget is tettem a csontos csirkemell alá. Összenyomkodtam, hogy kevésbé érje a hő a májat. Legközelebb egész csirkébe fogom betölteni a májat, szívet, tüdőt, és sóágyon fogom elkészíteni.
2020. szept. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!