Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Funkciójában, működésében van...

Funkciójában, működésében van különbség a burgonyakeményítő és a kukoricakeményítő között?

Figyelt kérdés

Ma életemben először sütöttem banánkenyeret. A recept írt egy evőkanál burgonyakeményítőt, de csak itthon vettem észre bevásárlás után hogy kukoricakeményítőt sikerült vennem.

Beleraktam. A végeredmény egyébként isteni lett, de kíváncsi vagyok hogy ez egy teljesen jelentéktelen eltérés, vagy mégiscsak burgonyakeményítővel lett volna az igazi, és esetleg valamiben eltért volna a kész süti.


2020. nov. 11. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Praktikusan nincs különbség, ugyanaz a hatása.
2020. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A keményítök egyformán müködnek, a különbség csak annyi, hoyg miböl indultak ki az elöállításakor - meg ha valaki túlérzékeny vagy allergiás valamelyikre, annak nem mindegy
2020. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ízre, hatásra és funkciójában ugyanaz.
2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam :)
2020. nov. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!