Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brownie-ból emeletes torta?

Brownie-ból emeletes torta?

Figyelt kérdés
Emeletes csokitortát szeretnék készíteni. Van egy nagyon jó brownie receptem és arra gondoltam, hogy hogy az lenne a 'piskóta'. Kerek tortaformába önteném a masszát és minden emeletet külön sütnék meg és miután kihült raknám egymásra köztük csokoládékrémmel. Ez megoldható? Vagy a brownie állaga miatt nem?

2020. nov. 16. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon geijl, túl "zsúfolt", tömény.
2020. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csokikrém a sok benne, esetleg valami savanykásabb, könnyedebb dologgal el tudnám képzelni ami felfrissíti az egyébként elég tömény tésztát. Hirtelen a valami nem túl édes lekvár jutott eszembe - málna, barack, ribizli. Ha ragaszkodsz a krémhez akkor bogyós gyümölcsökből lehet könnyedebb, joghurtos, habos krémeket csinálni, én vajas krémet semmiképp sem tennék rá. De akár valami citromos krémet is el tudnék képzelni hozzá.
2020. nov. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ebből egy szelet az jelent 1300 kalóriát meg egy kettes típusú cukorbetegséget.
2020. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a másodikat! Igazából egy születésnapi torta lesz, a tetején mindenképpen lesz csokimáz, marcipán figura, az oldala csokoládéval lesz kirakva illetve a tetejére is szeretnék tenni. A lekváros töltés nagyon jól hangzik, köszönöm a tippet! Az is sok lenne már cukor ügyileg amiket most felsoroltam, hogy még rá szeretnék tenni?
2020. nov. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!