Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rozsdamentes acél, vagy...

Rozsdamentes acél, vagy tapadásmentes bevonatú(márvány) edénykészlet a jobb?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy jó helyre írom, de megpróbálom, hátha. Most költözöm össze a párommal és edénykészletet/edényeket vásárolnék. Mindkét edénytípussal van jó és rossz tapasztalatom. Kíváncsi lennék a többség mit javasolna.
2020. nov. 16. 05:39
A kérdező szavazást indított:
Rozsdamentes acél
Tapadásmentes bevonatú
Valami más, amit érdemes megfontolni.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vennék edénykészletet, inkább külön-külön vennék az ételféléknek edényeket. Pörköltnek ilyesminek egy szendvicstalpú lábast, krumplit-levest-tésztát akármit főzni sima zománcos fazekat, sütni tapadásmentes (teflon, kerámia, akármi) tepsit, rántottának akárminek egy szintén tapadásmentes nyeles serpenyőt stb-stb.
2020. nov. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a márvány jött be.
2020. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ja igen ha már mindenképp készletet akarsz akkor igen, tapadásmentes, a bevonat szerintem mindegy, én nem tapasztaltam nagy különbséget, szinte semmit.
2020. nov. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Tapadasmentes felulet idovel megkopik es mar nem is annyira tapadasmentes.


Rozsdamentes felulet serules nelkul surolhato ha meg is szukseg van ra.

2020. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rozsdamentes. Tisztítható, ha véletlen leégett az étel, ecettel felforralod és ki lehet súrolni. A bevonatosakat nem lehet súrolni.
2020. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

#5: "A bevonatosakat nem lehet súrolni."


Nem is kell. Bár lehet, hogy nekem eddig csak szerencsém volt.

2020. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rozsdamentes van 30 éve, mindegyik még teljesen jó.

Tapadásmenteset is vettem idönként, legkésöbb 1-2 év alatt tönkrement a bevonat, leégett benne az étel, emellett a leváló bevonatszemcsék kifejezetten egészségtelenek.

2020. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rozsdamentes Ikeás készletem van. Talán 365+ a neve. Kb. 10 éve van meg. Eddig ez a legjobb, amit használtam. Nekem a bevonatosak nem jönnek be.
2020. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A márványost nem ismerem, 26 éve van eredeti svájci, szendvicstalpú, acél AMC edénykészletem, küllemre mint az új és imádom.

Ahogy elnézem, még az ük-ük-ükunokáimat is tökéletesen kiszolgálná.

2020. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!