Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy szoktátok a fagyasztott...

Hogy szoktátok a fagyasztott borsót, felengedni, megpárolni rizibizibe hogy ne legyen kemény, resses a közepe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
mi betesszük egy kicsi időre a mikróba, aztán megkóstoljuk, és ameddig kedvünk tartja melegítjük.
2008. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ennyi??? De hát ettől nem lesz puha :O

max. csak kienged. Azt kérdezem hogy utána mit csináltok vele? vajon pároljátok vagy mit???

2008. nov. 30. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, megpároljuk, vagy pedig összefőzzük a rizzsel... Bocsi lefelejtettem, mert ebédeltem
2008. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Váááá! de fejtsd már ki légyszíves hogy??? hát ez a kérdés! Ilyen rosszul tettem fel a kérdést? :S
2008. nov. 30. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:

En mindjart epp megyek a konyhaba, es nalunk is ez lesz az ebed. Vajjal parolod. De nyugodtan ott is hagyhatod, nem muszaj kevergetned amig meg nem puhul teljesen. Tegyel vajat, sot, es hagyd ott kozepes langon. Neha keverd meg. Fedovel csinald, de azert kevergesd!

Na, jol leirtam, azert remelem erted. En igy szoktam.

Kulonben meg ki is lehet olvasztani, mondjuk este kiveszed, reggel pedig fozod.

2008. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj hogy én is így szoktam mégis olyan resses marad. De miért??! :S
2008. nov. 30. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem jo a borso minosege, probalj ki egy masik fajtat, valtsal!
2008. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ledot szoktam!
2008. nov. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!