Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miben főzik a huslevesbe a...

Miben főzik a huslevesbe a tölteléket?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__108216..

Ez a kérdés ihlette


Akkor miben ha nem nejlon zacskó ? Vagy esetleg folpack?

Ha van építő ötlet tényleg erdkele



2020. nov. 29. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose főzök bele tölteléket. De a szomszéd néni egy csak erre használt konyharuhába, vagy mullpólyából készült anyagba köti bele és fakanálon lógatja a levesbe.
2020. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10 sima vízben nem lesz olyan az íze


11 ezt se hallottam még Bar egy konyharuha sem tisztább vagy egészségesebb abban is benne lehet mosószer vagy öblítőszer maradványa ha már ennyire kötekszünk a zacskó témán.

2020. nov. 29. 16:17
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Vicces, sima vízben más íze van, de azért fóliázod, hogy ne érje a leves.... döntsd el végre!
2020. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13 Nem azért fóliázom,hanem mert anélkül szétfő és zavaros lesz tőle a leves.


Azt hittem ez egy hagyományos alap étel a húsleves töltelékkel es csiga tésztával de úgy látszik mégsem az.

2020. nov. 29. 19:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alap lében főzöm a tölteléket mindig! Nem undi a zacskó miatt de húslevesen íze van. Alaple : ahány liter víz annyi húsleves kocka (legolcsóbb is tökéletes vagy sima delikat is akkor liter/kanál )


Amúgy 21 éves vagyok úgy nőttem fel hogy minden vasárnap anyu húslevest megcsináltalta/csinálja ilyen zacskósan és semmi bajom :D

Párom úgy szintén ő 26. De anyu apu is így nőtt fel :D


Én azért főzöm külön mert nekem akár milyen jó állagúra csinálom valahogy nehezebben fő meg a töltelék és sokat kell rá várni.... Ezért mindig hamarabb oda teszem mint a levest külön alaplében.

2020. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!