Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerdai csirkemell-húslevesből...

Szerdai csirkemell-húslevesből brokkolikrémlevest?

Figyelt kérdés
Nem volt melegítve,zöldségek benne.Van friss brokkolim,ha kiszedem a zöldségeket felfőzhetem brokkolikrémlevesnek?

2019. febr. 22. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma még igen, de utána már sokáig ne tartogasd. Alapból én három napig merem megenni a húslevest, ha tervezek belőle krémlevest, akkor inkább már az első napon fagyasztok le a levéből.

Viszont répát hagyj benne, turmixolj azt is hozzá, nagyon finom vele és egészséges.

2019. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöször forrald fel a levest, és úgy kóstold meg, mert ha netán kezd romlani, az egészet tönkreteszi. Emellett a forralás fertötlenít is, azaz bitos nem fogsz töle megbetegedni.
2019. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hűtőben van és nagyon enyhe'nem zsíros leves remélem nem lesz savanyú forralásnál....
2019. febr. 22. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha végig hűtőben volt, biztos nem lesz savanyú ma még. Én is pont ma eszem meg a szerdai csirkehúsleves maradékot. De ma már a krémleveset meg kell enned.
2019. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Máskor úgy tárold, hogy a levet külön. Én mindig kiszedem a húst és zöldséget. Így akár 3-4-5 napig is elállhat.

De a levet simán fagyaszthatod is. Az a legbiztosabb!


Forrald fel, simán jó még szerintem.

2019. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!