Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzőkolbászból készíthetnék...

Főzőkolbászból készíthetnék valamilyen tésztaétel/spagettit?

Figyelt kérdés

Van itthon egy szál főzőkolbászom és egy csomag spagettim és csőtésztám is meg tej tejföl sajt..

Nem sok ötletem van arra mit lehetne belőle csinálni.


2020. dec. 3. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
mi az a főzőkolbász? Olyan, mint a lecsókolbász?
2020. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Kérdést visszavonom, megtaláltam!

[link]


GYerekkorunkban ez volt a "fradi-kolbász". "Mindent bele!" :-DDD

2020. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos-tejfolos tesztat siman tudsz csinalni, a kolbászt meg majd megeszed holnap.
2020. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom a 3-ashoz, kár lenne egy jó tejfölös-sajtos spagettit elrontani ilyen ócska hentesáruval!
2020. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Főzd ki a tésztát, keverd össze tejföllel. Süsd meg a felkarikázott kolbászt. A tészta felét tedd egy tűzálló tálba, rá a kolbi, rá a tészta másik fele, tetejére a sajt és süsd össze.

Mi gyerekkoromban sokszor ettünk ilyet, csak vagy házikolbásszal, vagy sonkával. Azzal jobb lenne, de szerintem a főzőkolbival is ehető lesz.

2020. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
#5 ez jól hangzik, én is valami ilyesmit képzeltem el
2020. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Én leszedném a bőrét, villával összenyomkodnám olyanra mint a darált hús, zsiradékban (olaj/vaj/zsír)kicsit átpirítanám és erre szedném a kifőtt tésztát. Rá tejföl, összekeverni, egy kis időre sütőbe tenni és forrón a tányéron megsajtozni.

(De sütheted sajttal is a tetején)

2020. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!