Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt BBQ sült csirkeszárn...

Megmaradt BBQ sült csirkeszárny újragondolása?

Figyelt kérdés

Pite, és egyéb töltött tészták sajnos nem jöhetnek szóba.


Keresgéltem nosalty, cookpad és társain, de elég bizalmatlan vagyok azokkal a receptekkel, sokszor pórul jártam már.


Esetleg ötletek?


2020. dec. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Panírozd be és süsd ki!

Mivel eleve nem nyers, elég, ha a panír nem nyers, ezalatt a hús is átmelegszik.

Persze ez nem egy közismert recept, de a kulináris világ ismeri a fűszeres rántott hús fogalmát.

2020. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd elol ... egy kis piheno utan ugy is bepuszilja meg valaki.
2020. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen szedd le róla a húsos részt, ezt utána többféle módon el tudod készíteni.

1. Lehet belöle csirkesalátát készíteni, többféle zöldségböl valamilyen öntettel - amit szeretsz - salátát készítesz, a húsodak serpenyöben röviden átforrósítod és hozzákevered.

2. Az összeapritott húst felforrósítod és gyroszként tálalod

3. Fözöl tésztát, wokban vagy serpenyöben különbözö zöldségeket megpriítasz (kínai stílusban), hozzápirítod a húst, füszerezed, teszel hozzá szójamártást, beleteszed a tésztát, és összesütöd

4. A húst egész apróra vágod, és bolognai mártásként elkészíted.

5. HAgymás pirítasz kevés olajon, hozzáteszed az apróra vágott húst, teszel rá papkikát és kicsit összefözöd "pörköltnek", ebböl lehet hortobágyi palacsintaszerüt készíteni.

5. A húst szintén pörköltként átfözöd, falatnyi darabokban, ebböl készítesz rizseshúst

2020. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as vagyok:

Ami még eszembe jutott:

A "pörköltböl" még lehet rakott tésztát, rakott zöldsségeket is készíteni

2020. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

- De főzhetsz mellé főzeléket, pl. borsó, zöldbab főzelék.

- Ha lefaragod a csontról a húst, és dinsztelt hagymán átforgatod, főtt rizzsel, és akármilyen rakott káposztát, rakott zöldbabot, tudsz belőle készíteni. A tejföl majd megszelídíti az intenzív ízeket.

2020. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!