Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Először, Lebbencslevest...

Először, Lebbencslevest készítettem, de semmi íze nincsen csak mintha langyosvíz lenne, meg erős, mert a paprikát azt érzem, mit tegyek még bele?

Figyelt kérdés
Bors is van benne, meg só is de olyan semmibe sem nézem ételnek tartom az egészet.

2020. dec. 12. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagymat dinsztelsz, rajta megpiritod kicsit a tesztat. Ezutan feloontod vizzel, es bele is rakod a krumplit, ha nagy labasba csinalod ket csapott evokanal paprika biztos kell bele, rakhatsz bele pirosaranyat is. Ezekbol nem csipos kell. Nyilvan eros ha eroset raksz bele. Ha nem az volt, akkor csak elborsoztad. Paradicsomot aprora vagva is rakhatsz bele. Ezutan ami megadja az izt az nyilvan a SO ES A DELIKAT. Delikatbol szerintem szinten legalabb egy evokanallal kell bele de lehet tobb. Sot en teaskanallal merem abbol is kell tobb. Addig rakod ezt a kettot bele amig meg nem jon az ize.
2020. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Delikatot es sot csak hozzavetolegesen irtam, mert en is mindig csak pakolom es pakolom es pakolom bele. :D
2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2020. dec. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!