Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire erős a haragos...

Mennyire erős a haragos pista? Ha megkenek egy szelet húst, sajtot és paradicsomot rakok rá és így rántom ki, ehető lesz, vagy nagyon csípős?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Lazán meg lehet enni. Sokszor csináltam már majdnem így.
2019. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szereti és bírja a csípőset, annak ehető. Ha valaki kevésbé bírja, annak nem.
2019. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem legyél óvatos, hacsak nem szeretitek a kifejezetten erös ételeket, akkor igencsak meglepödsz töle.
2019. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem, a páromnak akartam csinálni, mire hazajön, de azt mondta telefonba, hogy az ehetetlen lesz. :(
2019. júl. 4. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Erős pista? Egy kávéskanálnyit szoktam egy lábas levesbe tenni, mert ha többet teszek, nekem túl csípős lesz.
2019. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem ERÖS, hanem HARAGOS Pista, ami sokkal erösebb.

A helyedben nem kennék bele semmi eröset, mert az nem biztos, hogy ehetö. Ha erösen akarja a párod, akkor az elkészült kajára tegye az eröset.

2019. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, sajnos kuka lett. Pedig nagyon szereti a csípőset, de ez ehetetlen lett. 😅
2019. júl. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!